info@aydintasvinc.com.tr

Faaliyetlerimiz

Faaliyetlerimiz

1980’li yıllardan günümüze önemli projelerde tedarikçi olarak yer alana Aydıntaş, paletli vinçler, mobil vinçler, hi-up (kamyon üstü) vinçler, sepetli platformlar, ağır kaldırma ve nakliyat ekipmanları ile enerji santralleri, rafinerileri, demir çelik fabrikaları,  çimento fabrikaları, otomotiv sanayi, otoyol, köprü, baraj inşaatları, limanlar vb. büyük projelerde kiralama müteahhidi olarak hizmet vermektedir.

Yurtdışında rüzgar enerji santralleri, termik santraller, doğalgaz rafinerileri, petrol rafinerileri, demir çelik işletmeleri, petro - kimya tesisleri, çimento fabrikaları ve hava alanları inşaatlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Yaptığı yatırımlar ile Türkiye’de sektörün öncü kuruluşları arasında yer alan Aydıntaş, kaldırma kapasitesi 2010 yılından günümüze 1.300 tona çıkartmıştır.

Yük kaldırma çalışmaları için bilgisayar destekli yazılımlar ile oluşturduğu proje simülasyonlarını müşterisinin görüşüne sunan Proje ve Dizayn Departmanı, keşif raporlarını, proje gereksinimlerini ve aşamalarını, verilen hizmetin teknik detaylarıyla birlikte yer aldığı “Method of Statement” dosyalarıyla, sektöründeki müşteri beklentilerini bir üst seviye taşımıştır.

 

Proje, dizayn ve operasyon ekibiyle her geçen gün kaliteli hizmet anlayışını çıtasını daha da yükselten Aydıntaş, sunacağı yeniliklerle bu seviyeyi daha da yukarılara taşımaya devam edecektir.