info@aydintasvinc.com.tr

Faaliyetlerimiz

Faaliyetlerimiz

Şirketimiz 1980’li yıllardan bu yana önemli projelerde tedarikçi olarak yer almaktadır. Paletli vinçler, mobil vinçler, hi-up (kamyon üstü) vinçler, sepetli platformlar, ağır kaldırma ve ağır nakliyat ekipmanları ile enerji santralleri, rafinerileri, demir çelik fabrikaları,  çimento fabrikaları, otomotiv sanayi, otoyol, köprü, baraj inşaatları, limanlar vb. büyük projelerde kiralama müteahhidi olarak çalışmaktayız.

Yurt dışında rüzgar enerjisi santralleri, termik santraller, doğal gaz rafinerileri, petrol rafinerileri, demir çelik işletmeleri, petro - kimya tesisleri, çimento fabrikaları ve hava alanları inşaatlarında çalışmalarımız devam etmektedir.

2010 Yılından bu yana şirketimizin tonaj kaldırma kapasitesi 1300 tona ulaşmıştır. Yatırımlarıyla Türkiye’deki öncü kuruluş haline gelen Aydıntaş Vinç, günümüzde proje, dizayn ve operasyon ekibiyle kaliteli hizmet anlayışını çıtasını daha da yükselterek devam ettirmektedir.

Bilgisayar destekli yazılımlar sayesinde gerçekleştirdiği yük kaldırma çalışmaları ile oluşturduğu proje simülasyonlarını müşterisinin görüşüne sunan Proje ve Dizayn Departmanı, keşif raporlarının, proje gereksinimlerinin ve aşamalarının, sunulan hizmetin teknik detaylarıyla birlikte yer aldığı “Method of Statement” dosyalarıyla, sektöründeki müşteri beklentilerini bir üst seviye taşımış olup sunacağı yeniliklerle, bu seviyeyi daha da yukarılara taşımaya devam edecektir.